Posts by: Наталья Ярошенко

Блаженнійшому Митрополиту УПЦ Онуфрію

Клопотання

Ваше Блаженство!

У зв’язку з міжнародною та внутрішньою ситуацієї в Україні, а саме військовою агресією з боку Російської Федерації, а також випадкив, коли РПЦ була причетна до дій терористів ( наприклад, участь Гіркіна у привезенні  Дари волхвів, та інші), будь- які зв’язки УПЦ з РПЦ не тільки кидають тінь на УПЦ, але й перешкоджають міжконфесійному діалогу.

Просимо Вас зробити все можливе, щоб прискорити вихід УПЦ зі складу РПЦ, що дасть можливість створенню Єдиної Помісної Української Церкви на канонічних засадах з метою подолання розколу та об’єднання народу України в єдину духовну спільноту.

(далее…)

Tagged with:
 

 

 

 

 


Керуючись статтею 5 Конституції України, у якій проголошено, що єдиним джерелом влади є народ, який може здійснювати владу безпосередньо; статтею 36 Основного Закону, відповідно до якої громадяни України мають право на свободу об’єднання у громадські організації для здійснення і захисту своїх прав і свобод та задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів; статтею 39 Конституції, згідно із якою, громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, а також Законом України «Про громадські об’єднання» від 22.03.2012 р. № 4572-VI, згідно із яким громадське об’єднання – це добровільне об’єднання фізичних осіб та/або юридичних осіб приватного права для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів; нами створено об’єднання “Майдан– територія свободи”, до якого увійшли: сотні майдану, громадські, релігійні та інші організації, політичні партії, та свідомі громадяни України, що розпочинають безстрокову акцію мирного протесту до повного виконання наших вимог.
(далее…)

Tagged with:
 

1 червня на Майдані Незалежності відбулося всенародне віче народу України. Зі сцени були внесені та проголосовані  пропозиції до новообраного Президента України. Також Президент та міністри були запрошені на наступне віче, що відбудеться 8 червня 0 12.00.

Резолюція народного віче – волевиявлення народу України

Спираючись на ст. 5 Конституції України, де зазначено що «єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо», ми, громадяни України, що присутні на всенародному віче, звертаємось до новообраного Президента України, Депутатів Верховної ради, голів райдержадміністрацій, мера м.Києва та інших представників законодавчої, виконавчої та судової гілок влади та просимо:
(далее…)

 
Яндекс.Метрика