Currently viewing the category: "Интервью"

И почему заменять ее борьбой с грехами бессмысленно

«Кто нам сказал, что блаженны читающие молитвы утром и вечером?» — удивляется игумен Силуан (Туманов). Люди повторяют одни и те же молитвы десятилетиями, но в их жизни ничего не меняется. О том, почему мы можем молиться своими словами и что нам на самом деле дают переводы с церковнославянского, отец Силуан рассказал в интервью Веронике Словохотовой.

(далее…)

«Нам треба звільнити українську церкву з полону «руського миру», — архімандрит Кирило Говорун


Архімандрит Кирило Говорун – одна з найяскравіших постатей українського православ’я. Вчився на факультеті фізики, але вже через рік покинув світську кар’єру та присвятив себе богослов’ю. Був першим заступником голову Навчального комітету Російської православної церкви, а раніше – головою відділу зовнішніх церковних зав’язків УПЦ МП. Зараз викладає теологію в іноземних університетах.У грудні 2013-го року отець Кирило пише у Фейсбуці свій знаменитий пост про події на Майдані, в якому оцінює Революцію гідности як середовище, де народжується громадянське суспільство.У червні цього року відбудеться презентація його книги «Українська публічна теологія».
(далее…)

Бесідувала Тетяна ДЕРКАЧ

Традиційно наприкінці липня українські православні віруючі всіх юрисдикцій святкують День Хрещення Русі. До цих святкувань охоче долучається і українська держава в особі її очільників, а також представники інших помісних Православних Церков. Цього року наурочистих заходах на запрошення Президента України був присутній представник Константинопольського Патріарха, архиєпископ Тельміський ІОВ (Геча), який любязно погодився на інтервю для РІСУ. Прямі відповіді на прямі питання: що чекає Церкви, які не взяли участі у Всеправославному соборі, яка доля маргінальних есхатологічних течій, чому заблоковане питання автокефалії, і чи є надія у православних  українців на автокефалію.

(далее…)

Tagged with:
 

Митрополит Олександр (Драбинко), права рука Предстоятеля УПЦ Володимира (Сабодана) заговорив: що коїться за кулісами Церкви Московського патріархату в Україні?

Зовсім недавно мільйони віруючих країни вразила надзвичайна новина: мільярдер та народний депутат, екс-регіонал Вадим Новинський і його охорона здійснили напад на єпископа Української Православної Церкви (МП) Олександра Драбинка. Сталося це біля Святотроїцького монастиря, відразу після закінчення служби.

(далее…)

Tagged with:
 

Афанасий (Николау), митр. Лимассольский

 

Таинство Исповеди сопровождает жизнь каждого верующего, и его целью является помощь на пути ко Христу. Именно это Таинство более всех других вызывает вопросы у прихожан. Что говорить священнику, а чего не следует говорить? Как правильно относиться к исповеди? Какие рекомендации священника нужно обязательно исполнять, а какие остаются на собственное усмотрение исповедующегося? Как быть, если возникла особая привязанность к духовнику? Какие вопросы священник не должен решать за человека? Можно ли менять духовника? Распространенные затруднения и ошибки, связанные с этим Таинством, разбираются митрополитом Лимассольским Афанасием в данной публикации.athanasios_nikolaou_0
(далее…)
Tagged with:
 
Яндекс.Метрика