Currently viewing the category: "Миссионерство"

Автор: Алексей Субочев ссылка

Поскольку я практически созрел до написания второй части про криптошаманизм в православии, напоминаю друзьям старым, и предлагаю для чтения друзьям новым первую часть:Криптошаманизм в христианстве, часть первая.Христианская Церковь, появившаяся и первые 10 веков своего существовавшая, развивающаяся в обществе «высокого» развитого язычества — эллинизма, философии, формировала свое богословие, свой терминологический аппарат именно в концепциях и мировоззренческих схемах именно эллинизма и философии.

(далее…)
Tagged with:
 

Кирил ГоворунCyril Hovorun

Cyril Hovorun

Assistant Professor at Loyola Marymount University in Los Angeles, Acting Director of Huffington Ecumenical Institute

Автокефалія—один з найбільш архаїчних і при цьому живучих інститутів Православної Церкви. На відміну від багатьох інших інститутів, які відмирали у продовж століть, автокефалія залишилася і наразі посідає одне з провідних місць у православному порядку денному. Проте, хоча ми й говоримо про автокефалію у різні історичні періоди, кожного разу це було своєрідне явище, подібне до своїх попередніх ітерацій лише номінально. Церква кожного разу винаходила автокефалію наново.
(далее…)

Чому ми з комуністичниим запалом противимось комерціалізації релігійних свят? Який хоч один мінус у комерціалізації Різдва, наприклад в Америці? Ні Санта, ні Кока-кола, ні ялинкові прикраси християнам, що святкували Різдво, не створили жодної перешкоди продовжувати святкувати Різдво. Але щодо плюсів, то тут їх немало. Найбільший — це закладання в дітей почуття свята, яке вони дуже люблять і з нетерпінням очікують. І брехня, що вони не асоціюють це з Народженням Ісуса Христа. Тільки лінивий на Різдво не говорить про те, що «потрібно згадати істинний сенс Різдва». Це видно в пресі, це чути на всіх каналах. Згадайте Сам удома і кадр у церкві, де малий розгледів у «страшному» старому добру людину. І це під майже ангельський спів Щедрика. А якби й про це не говорили інші, то в батьків є прекрасна нагода розповісти своїм дітям. Хто ж у Штатах і Європі бореться проти популярності Різдва, так це ті ж антицерковні ліберали, розповідаючи, що популяризація Різдва і ялинка «порушують права» представників інших віросповідань.
(далее…)

 

Автор: Валентин Ковальский

В последние десятилетия в СМИ активно муссируются слухи о сатанинском числе, якобы содержащемся в ИНН (идентификационных номерах налогоплательщиков), электронных паспортах, товарных штрих-кодах и будущих чипах. Насколько целесообразно отождествлять эти цифровые обозначения с известными библейскими стихами?

Символ богатства и могущества

Впервые о «трех шестерках» упоминается в Ветхом Завете. Так, в Третьей Книге Царств сказано: «В золоте, которое приходило Соломону в каждый год, весу было шестьсот шестьдесят шесть талантов золотых» (3-я Цар. 10:14).
(далее…)

«Хвалите Господа вcи языцы…» — провозглашает святой псалмопевец и царь Давид и на его призыв действительно откликаются представители всех народов Земли.

 

Христос стучится в сердце каждого человека и иногда случается, что Ему открывают даже представители секуляризованного Запада и ни богатство, ни толпы поклонников не в силах заслонить от их глаз светлый образ Спасителя.

О нескольких таких людях мы хотели бы рассказать сегодня нашим читателям:
(далее…)

Яндекс.Метрика