Currently viewing the category: "Политика"
    З однієї крові Він створив весь рід людський для життя по всій землі, призначивши їм наперед часи і межі їхнього проживання. (Дії.17:26).

Вступ

Світ живий і самоорганізуючий організм, що постійно розвивається. І кожна епохальна стадія розвитку людства встановлює мешканцям Землі свої соціально-політичні формації суспільств.  Сьогодення є продовженням епохи націоналізму. Становлення і вихід на міжнародні арени нових націй є природнім і не відворотнім процесом розвитку людства.
(далее…)

Руські

Руські виникли в результаті колоніальної діяльності князів-колонізаторів за походженням з Київської Русі. Причиною колонізації було банальне розростання княжих родів і відсутність можливості надати своїм нащадкам земельні уділи. Це спонукало до освоєння нових північних земель, які історично належали угро-фінським племенам.

Русича, який став колонізатором-завойовником північних земель, не цікавило до якого племені належать люди, що стояли перед ним, його цікавило тільки «чиї вони». Тобто, запитувалося кому вони зобов’язані платити данину, що підтверджує історик, згадуючи фрагменти літопису про часи Аскольда: « и спросили у тамошних жителей, чей он. Им отвечали, что были три брата, Кий, Щек и Хорив, построили этот городок и перемерли, а потомки их платят теперь дань козарам». [1].
(далее…)

Роздвоєння

Історія поставила нас в умови, в яких Україна, під впливом внутрішніх провладних чинників, була змушена стати на шлях революційних змін, які ослабили і без того карточний  державний домоустрій.

Ідеологи новоспеченого «Русского мира» не погребували нагодою скористатися безсиллям держави і  «с братской любовью»  анексували у «братьев» частину території, яку самі юридично признали в минулому столітті за Україною. Також створили кроваву колотнечу в східному регіоні України, з метою розширення своїх володінь та остаточного знекровлення України, як суспільно-політичної частки світу.
(далее…)

Политика – дикий зверь, поедающий молодой виноградник Божий

Архиепископ Леонид (Краснопевков, секретарь св. Филарета Московского)

Что дает право мне, маленькому мирскому человечку, прихожанину скромного, незаметного православного храма в провинциальном городке на Западной Украине говорить о такой глыбе как Московская патриархия? Да, собственно, никакого права на это я и не имею, ни морального, ни юридического. Кто я такой, чтоб судить да рядить о действиях Патриарха Кирилла? Быть может, он нас даже от чего-то спасает своими противоречивыми действиями и смущающими совесть словами, а мы этого не понимаем?

(далее…)

 

 Бурне розгортання подій другого Майдану розкрило багатогранність соціуму України. На публічний показ відкрилися язви не тільки суспільства в цілому, але і духовно-політичний світ кожної людини зокрема, який до того був замаскований гаслами демократії, толерантності та духовними  заповідями поведінки вірян різних віросповідань у соціумі.

З усіх, офіційно признаних  в Україні віросповідань, особливу увагу в Українському суспільстві привертає до себе Українська Православна Церква (УПЦ), яка знаходиться у підпорядкуванні Московському Патріархату. Заступлення часу кровавих  випробувань розділило громаду УПЦ на два політичні табори. Але знакові представники УПЦ з запалом продовжують публічно заявляти, що Церква є інституцією, яка знаходиться поза марнотою світу. А відтак відокремлена від політичного життя спільноти.
(далее…)

Яндекс.Метрика