Currently viewing the category: "Анонсы"

 23 й 24 травня в Українській євангельській теологічній семінарії відбудеться міжнародна конференція

«Міжнародний досвід подолання травми у християнській парадигмі». У роботі конференції візьмуть участь провідні психологи й громадські діячі України та світу, як­от ректор Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ о. Ігор Бойко, виконавчий секретар Асоціації психіатрів України, спеціаліст міжнародного рівня у галузі психіатрії Семен Глузман, адміністративний директор академії травмотерапії «Зелений Хрест», спеціаліст міжнародного рівня у галузі реабілітаційної психології Бенджамін Кіз та багато інших. Загалом на конференції провідними зарубіжними та українськими спеціалістами пропонується понад 25 майстер­класів з різних напрямків подолання психотравми особистості.

(далее…)

Tagged with:
 

10 грудня у рамках релігієзнавчого клубу НТСА Інституту філософської освіти і науки Національного педуніверситету ім. Михайла Драгоманова відбудеться лекція «Новітні підходи до вивчення релігії: нейротеологія та когнітивне релігієзнавство», повідомляє кореспондент порталу «Релігія в Україні»

Євген Пілецький

Ілля Ягіяєв


(далее…)

В субботу, 8 ноябяря, в Киеве состоится встреча Отцовского клуба, организованного православным журналистом Владом Головиным, сообщает корреспондент портала «Религия в Украине».

Клуб создан для встреч единомышленников, популяризации ответственного отцовства в Украине. В тестовом режиме уже запущен сайт клуба Fathers club.

1415348693_0[1]На предстоящей встрече впервые в Украине состоится презентация короткометражного фильма «Дар» сингапурского режиссера Даниэля Яма, дублированного на русский язык Отцовским клубом.
(далее…)

Сегодня, когда рушатся все основы безопасной и стабильной жизни любого украинца, вряд ли кто может остаться в стороне. Страх, тревога за свою жизнь и будущее своих детей, семьи, страны — уже не гости, а постоянные спутники нашей жизни. Мультимедийный стресс, зависимость от новостей, держат многих в постоянном напряжении.

Что делать и как этому противостоять? Этому будет посвящена наша двухдневная терапевтическая работа в группе. Мы узнаем, что делать со страхами и как реагировать в стрессе, познакомимся с механизмами самопомощи и самоподдержки, узнаем как оказывать помощь в кризисных ситуациях себе и другим.
(далее…)

Tagged with:
 

У 2015 році виповнюється 400 років від часу заснування у Києві Братської школи, яка стала початком київської духовно-освітньої традиції. У рамках підготовки до ювілею академія готується до святкування пам’ятної дати, повідомляє кореспондент порталу «Релігія в Україні».

 

В понеділок, 15 вересня, в актовому залі Києво-Печерської лаври (45 корпус) з благословення ректора Київської духовної академії й семінарії УПЦ митрополита Бориспільського й Броварського Антонія відбудеться відкрита публічна лекція доктора богослов’я, асоційованого професора історичної теології Відділення теології Університету Святого Фоми (м. Сент-Пол, штат Міннесота, США) диякона Павла Гаврилюка на тему «Протоієрей Георгій Флоровський та київська богословська традиція».
(далее…)

Яндекс.Метрика