Currently viewing the category: "софия"

Румунський богослов
о. Думитру Станілоає

Актуальний богословський клуб «Софія» продовжує цикл лекцій — “Сучасна православна теологія”. 5 листопада 2010 року о 18:45 в галереї “Соборна” (вул. Залізничне шосе, 3), що при храмі Всіх Святих, на території майбутнього кафедрального собору м. Києва відбудеться зустріч на тему : Теологія о. Думитру Станілоає. Богослов’я як єдність людського природного знання, Божого надприродного Одкровення та особистого містичного досвіду”.
(далее…)

В пятницю 8 жовтня об 18.45 відбудеться лекція Юрія Чорноморця на тему «Теологія о. Георгія Флоровського», яка буде другою в великому циклі лекцій «Сучасна православна теологія». Лекція відбудеться в галереї “Соборна” (вул. Залізничне шосе, 3), що при храмі Всіх Святих, на території майбутнього кафедрального собору м. Києва.

Перша лекція курсу «Загальна характеристика сучасної православної теології» викликала значне зацікавлення у слухачів, так само як і відповіді на питання, що прозвучали після лекції. Найближчим часом Богословський Портал опублікує відредагований письмовий варіант першої лекції.
(далее…)

Стартовал проект «Тренды теологии» в Актуальном богословском клубе «София» (abk-sofia.blogspot.com) в галерее «Соборная», на месте строительства кафедрального собора.

«Общая характеристика современной православной теологии» — так называлась первая лекция из цикла «Современное православное богословие», которая состоялась 1 октября 2010 г. Лектор Юрий Черноморец — предложил свое решение системного подхода к современному православному богословию.
(далее…)


Актуальний богословський клуб “Софія” представляє проект “Тренди Теології”

Перший цикл лекцій — “Сучасна православна теологія” — розпочнеться 1 жовтня 2010 року о 18:45  в галереї “Соборна” (вул. Залізничне шосе, 3), що при храмі Всіх Святих, на території майбутнього кафедрального собору м. Києва.
Читати лекції буде Юрій Чорноморець —  кандидат філофських наук, православний теолог, знавець святоотцівської патрології, шеф-редактор Богословського порталу http://theology.in.ua/.
(далее…)

У богословському клубі «Софія» обговорили проблему психологічних маніпуляцій

Чергове засідання актуального богословського клубу «Софія» відбулося 17 вересня в галереї «Соборна», що при храмі Всіх Святих, на території майбутнього кафедрального собору м. Києва. Цього разу молоді богослови дискутували про те, як знайти себе у світі, повному неправди, і що необхідно робити, щоб бути впевненим у власних світоглядних позиціях та не втратити віру.
(далее…)

Яндекс.Метрика