From the daily archives: Четверг, 12 августа, 2010


В Україні стартує унікальний проект  «Обсерваторія успішних ініціатив». Це база даних успішних ініціатив у різних сферах діяльності, пошук по якій можна буде здійснювати за регіонами України та за тематичними напрямками. Проект реалізовується завдяки Інституту Екуменічних Студій Українського Католицького Університету в рамках 3-го Екуменічного Соціального Тижня.

Метою «Обсерваторії» є генерування найкращих екуменічних, філантропічних та солідарних ініціатив з усієї країни для підкреслення їх важливості у суспільстві, обміну досвідом, підсилення комунікації та кооперації між Церквою, громадськими організаціями, навчальними закладами, владою та бізнес-структурами, а також для активного залучення благодійників, благодійних фондів, філантропів з України та із-за кордону.
(далее…)

Автор: Владимир Волковский

Introductio.

В последнее время так часто спорят об Украине, России, Русском мире и Киевской идее, что все больше и больше кажется, что спор идет не о смыслах или идеях, а о словах. И логически появляется вопрос: откуда (ведь не с пустого места) возникло оное противоречие, где в исторических или метафизических глубинах залегает источник нынешнего противостояния, которое заострилось амбициями и желаниями современных политических лидеров?
(далее…)

Яндекс.Метрика