From the daily archives: Пятница, 13 августа, 2010

По предварительной информации экспертов, в грузинском Цагери обнаружены мощи святого Максима Исповедника, сообщает агентство «Пирвели».

Цагери – город на севере Грузии, расположенный на берегу притока реки Риони. В Средние века в Цагери находилась епископская кафедра. В настоящее время в Цагери расположена резиденция епископа Цагерского и Лентехского.

Во время проведения ремонтных работ в монастыре, носящем имя святого Максима Исповедника, были подняты алтарные половицы, под которыми был найден череп с изображённым на нём крестом. Предположение о том, что это – мощи святого Максима, основывается на исторических источниках, согласно которым св. Максим Исповедник погребен именно в этом монастыре.
(далее…)

Алла Дмитрук

Ця новина стала шокуючою для всіх, хто її знав. В розквіті сил пішла з життя глибока християнка, високопрофесійний журналіст та просто чарівна молода жінка.
Декілька людей одразу взялося написати некролог від імені редакції порталу “Релігія в Україні”. Зробити з надісланих текстів один — завдання вкрай складне. Тому ми публікуємо одразу декілька прощальних слів, не вказуючи імен авторів. Це знак того, що інформаційний ресурс “Релігія в Україні”, який редагувала Алла, став своїм для дуже багатьох людей: експертів, журналістів, тих, кому небайдужа доля Церкви в Україні, так що кожен з них може виступати від імені його редакції і є частиною редакції. Все це стало можливим завдяки Аллі.
(далее…)

Яндекс.Метрика