From the daily archives: Воскресенье, Февраль 6, 2011

Блог Юрія Чорноморця

О. Андрій Ткачов висловився за те, щоб священики перестали жити за рахунок пожерт і самі заробляли на власне життя, служачи по вихідним, у вільний від роботи час.

Це той випадок, коли людина сама явно не пробувала так жити. Явно не уявляє що таке реально бути батьком для громади і що таке реально працювати на крані.

У мене один знайомий батюшка працював викладачем, інший — програмістом. Ще один — письмеником. На громадах іхніх це сказувалося дуже погано. Громади просто розвалювалися від проблем і люди навіть уходили із Церкви під впливом побачених негараздів. Треба мати величезну харизму, щоб за рахунок «наскоків» вирішувати всі проблеми громади та її членів. Харизми не вистачає всім, навіть о. Андрію її не вистачає навіть на братів по олтарю.
(далее…)

Tagged with:
 

Автор:  протоиерей Игорь Старынин, практический психолог.

Не так давно я в очередной раз столкнулся с выражением «православная психология», вернее с людьми, психологами по образованию, которые очень активно декларировали свои убеждения о праве «православной психологии», как методе, занять свое место в психологической науке. При этом ни методологии данного направления, ни понятийного аппарата, ни целей и задач я не услышал. Единственно, что было заявлено – «имеет право быть». Одним словом, это побудило меня изложить свои рассуждения по данному вопросу.

(далее…)

Яндекс.Метрика