From the daily archives: Четверг, 17 марта, 2011

25 березня 2011 р. о 18.30 в Інституті релігійних наук св.Томи Аквінського в Києві відбудеться презентація нової книги Ю.П.Чорноморця «Візантійський неоплатонізм від Діонісія Ареопагіта до Геннадія Схоларія». В рамках заходу відбудеться відкрите обговорення за участю таких провідних українських експертів, як В. Малахов, А.Баумейстер, М.Черенков та ін.

Століттями панувала традиція представляти православну теологію та релігійну філософію незмінною. Але саме сучасні православні мислителі вперше заговорили про еволюцію православної теології та релігійної філософії. Сьогодні відбувається відкриття справжньої історії православної теології та релігійної філософії. З напруженими дискусіями, з еволюційними трансформаціями, з змінами парадигм богословського і філософського мислення. Серію книг Юрія Чорноморця, присвячених історії православної теології від св. Афанасія Олександрійського до митрополита Антонія Сурожського, відкриває монографія, в якій розглянуто найважливіший етап у розвитку православної теології – візантійський.
(далее…)


Книга, яка може змінити уявлення про історію православного богослов’я. Книга, яка може намітити нові шляхи до розв’язання старих суперечок. Книга, яка допомагає знайти попередників екуменізму в сивій давнині. Книга, яка дозволяє по-новому зрозуміти відносини теології та філософії. Все це – «Візантійський неоплатонізм від Діонісія Ареопагіта до Геннадія Схоларія» Юрія ЧОРНОМОРЦЯ. Про цю книгу і довкола неї розмова з автором.

(далее…)

 
Яндекс.Метрика