From the daily archives: Вторник, 10 декабря, 2013

Дорогі брати і сестри! Шановні співгромадяни!

У зв’язку з загостренням суспільно-політичної ситуації в країні Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій звертається до віруючих різних релігій та конфесій з закликом підсилити молитви за мир і спокій, за припинення розбрату та ворожнечі, за порозуміння та розв’язання конфлікту. Ми засуджуємо акти насильства і жорстокості, вчинені як проти мирних учасників громадських акцій та журналістів, так і проти правоохоронців, які виконували обов’язок відповідно до присяги.

(далее…)

 

У зв’язку з останніми політичними подіями в країні

БЛАГОСЛОВЛЯЄМО в усіх храмах і монастирях Української Православної Церкви в неділю 1 грудня за Божественною літургією та в усі наступні дні Різдвяного посту звершувати молитву «про примноження любові та викорінення усякої ненависті і злоби».

ЗАКЛИКАЄМО духовенство і всіх вірних Української Православної Церкви незалежно від їх політичних поглядів до спільної молитви за мир, любов та злагоду, подолання розбрату і ворожнечі, недопущення насильства та розв’язання непорозумінь.

(далее…)

 

8 грудня, в кримську столицю прибули великі християнські святині – правиця та список древньої ікони великомученика Георгія Побідоносця.

Біля відроджуваного кафедрального  собору  в ім’я  благовірного князя  Олександра  Невського зустріч мощей очолив митрополит Сімферопольський і Кримський Лазар.

У церемонії зустрічі взяли участь представники міської та регіональної влади. Зокрема, міський голова  Сімферополя Віктор Агєєв, постійний представник президента України в АРК Віктор Плакіда, міністр культури Криму Альона Плака.

(далее…)

 

6 грудня, у 22-у річницю  створення Збройних Сил України, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира, в Свято-Успенському соборі Києво-Печерської Лаври була звершена Божественна літургія.

Очолив богослужіння голова Синодального відділу із взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин у співслужінні військового духовенства Української Православної Церкви.

(далее…)

 

26 листопада у приміщенні Будинку Митрополита Національного заповідника «Софія Київська» відбулося чергове засідання Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій. Окрім представників головних конфесій України, які входять до складу ВРЦіРО, в заході прийняв участь Міністр культури України Л. М. Новохатько.

 

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира Українську Православну Церкву на заході представляв вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, якого супроводжував секретар Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви протоієрей Миколай Данилевич.

(далее…)

 
Яндекс.Метрика