From the monthly archives: Январь 2014

Авторы и ведущие тренинга «Взаимодействие в кругу семьи» — Бережная Елена Николаевна и Старынин Игорь Петрович.

Анкета

starynin_diplom

Старынин Игорь Петрович, православный священник, протоиерей, магистр практической психологии, обучался гештальт-терапии, семейной системной терапии, системно-аналитической арт-терапии, продолжаю обучение интермодальной системной терапии, член Восточно-Европейской ассоциации арт-терапии.
(далее…)

Ці враження були написані в суботу, 25 січня. Ситуація кожен день блискавично змінюється, і, можливо, написане тут вже не є актуальним. Але мені не хотілося це публікувати, перебуваючи під впливом емоцій.

Минуло декілька днів, і ось, що залишилося на серці.
М-да… Не в найкращі часи для УПЦ випало головувати у Всеукраїнській раді церков і релігійних організацій. Вчора була зустріч членів ВРЦіРО з Президентом, а сьогодні на ходу організовували зустріч з опозицією.Власне, ми готові були й раніше – і вчора (24.01), і позавчора (23.01), але опозицію то Президент кликав, то Штефан Фюле приїхав… У декого навіть виникло враження, нібито ми спеціально гальмуємо ці зустрічі — все-таки «московська церква»:).
(далее…)
Tagged with:
 

Щойно голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ протоієрей Георгій Коваленко та секретар Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич повернулися з вул.Грушевського, де мали спілкування з трьома ченцями, що стоять між загонами «Беркута» та протестувальниками.

Священики на Грушевського

На своїй офіційній сторінці в facebook прот.Георгій написав:

— Повернувся з Грушевського. Перше враження: Бог почув молитву священників-ченців Мелхиседека, Гавриїла та Єфрема.
(далее…)

Tagged with:
 

15 січня у Києві пройшов круглий стіл «Богослов’я у присутності Майдану», який був присвячений релігійному аспекту протесту та різним кутам зору на нього. До заходу долучились представники різних християнських конфесій, окресливши свою точку зору на пройдешні та теперішні події, повідомляє «Релігія в Україні» з посиланням на репортаж Тетяни Мухоморової у РІСУ.

 Організатором круглого столу є кафедра богослов’я Українського католицького університету (УКУ) та Інститут релігійних студій Томи Аквінського (Київ). Зустріч було приурочено до річниці 2-го Ватиканського собору, документи якого, за словами виступаючих, досі є як ніколи актуальними для ситуації в Україні. Головним питанням стало те, куди далі рухатись Церкві, чи мусить вона мінятись, зважаючи на соціальні обставини, і як вона взагалі буде діяти за нових умов, а саме після побудови нового суспільства на каркасі християнських цінностей, зазначив один з модераторів, кандидат філософських наук, завідувач кафедри богослов’я Українського католицького університету, головний редактор журналу «Християнин і світ» Віктор Жуковський.
(далее…)

митрополит Элпидофор (Ламбриниадис)

7 января 2014 г. на официальном сайте Константинопольского Патриархата была опубликована статья митрополита Элпидофора (Ламбриниадиса), представляющая собой ответ Константинопольской Церкви на принятый 25 декабря 2013 г. Священным Синодом Русской Православной Церкви документ «Позиция Московского Патриархата по проблеме первенства во Вселенской Церкви». Статья митрополита Элпидофора представляет собой последовательную богословскую критику положений, выдвинутых в московском документе. Ввиду чрезвычайной важности этой дискуссии портал «Религия в Украине» предлагает читателям полный русский перевод статьи митрополита Элпидофора.

(далее…)

Яндекс.Метрика