From the daily archives: Вторник, 25 февраля, 2014

Сьогодні з Успенської Почаївської Лаври надійшло повідомлення про те, що декілька автобусів з людьми приїхали до Почаєва. Братія зачинила ворота Лаври на в’їзд. До воріт з молитвою вийшли братія, семінаристи та всі прочани, які зараз перебувають у Лаврі.

Намісник Лаври митрополит Почаївський Володимир, до якого ми звернулися за коментарями, просить молитов усіх православних для запобігання будь-яких конфліктів довкола святині.
(далее…)
 

О том, что происходило в Киево-Печерской Лавре в ночь с субботы на воскресенье и далее — Олег Гавриш, Дмитрий Марченко и иеромонах Мелхиседек (Гордиенко).

Олег Гавриш, спецкорреспондент издания «Коммерсантъ-Украина»:

Ночь с субботы на воскресенье оказалось довольно неспокойной для Украинской православной церкви Московского патриархата (УПЦ МП) прихожане и духовенство которой всю ночь дежурили у входа в Киево-Печерскую Лавру, ожидая ее возможного штурма.

(далее…)

 
Останнім часом Україна пережила один з найскладніших моментів в своїй історії. Гостра суспільно-політична криза призвела до братовбивчого конфлікту та загибелі наших співгромадян. Пам’ятаючи про те, що Бог наш не є Богом ворожнечі, а Богом миру, від імені єпископату, духовенства та віруючих Української Православної Церкви ми однозначно засуджуємо злочинні дії тієї державної влади, що спровокувала кровопролиття на вулицях та майданах золотоверхого Києва. Сьогодні ми підносимо молитви за здоров’я поранених, спокій душ загиблих, висловлюємо співчуття усім родинам, яких спіткало горе. Чимало постраждалих зараз перебувають у лікарнях. Багато з них назавжди залишаться інвалідами. Вважаємо, що держава сьогодні має забезпечити матеріальну допомогу сім’ям загиблих та усім постраждалим під час трагічних подій, які розгорнулися як у Києві, так і в інших регіонах України.
(далее…)
 
Яндекс.Метрика