From the daily archives: Пятница, 15 августа, 2014

Юрий Черноморец

Контекст: невозможность сохранения статус-кто

После вторжения России в Крым и начала войны на Востоке Украины выживаемость УПЦ стала практически нерешаемой проблемой. Можно сколько угодно винить украинское государство в том, что оно решило обороняться, но этот выбор был сделан и с ним нужно жить. В том числе рано или поздно это выбор должна понять и принять РПЦ. Любое государство имеет право на оборону своего суверенитета и территориальный целостности. Абсурдны все попытки отрицать это право выдумками про гражданскую войну или даже вооруженный религиозный конфликт униатов-раскольников и канонических православных.
(далее…)

Блаженнійшому Митрополиту УПЦ Онуфрію

Клопотання

Ваше Блаженство!

У зв’язку з міжнародною та внутрішньою ситуацієї в Україні, а саме військовою агресією з боку Російської Федерації, а також випадкив, коли РПЦ була причетна до дій терористів ( наприклад, участь Гіркіна у привезенні  Дари волхвів, та інші), будь- які зв’язки УПЦ з РПЦ не тільки кидають тінь на УПЦ, але й перешкоджають міжконфесійному діалогу.

Просимо Вас зробити все можливе, щоб прискорити вихід УПЦ зі складу РПЦ, що дасть можливість створенню Єдиної Помісної Української Церкви на канонічних засадах з метою подолання розколу та об’єднання народу України в єдину духовну спільноту.

(далее…)

Tagged with:
 
Яндекс.Метрика