From the monthly archives: Апрель 2015
Николай Карпицкий

Религиовед из Сибири, доктор философских наук Николай Карпицкий в научных целях собирает на Донбассе полевой материал по теме «Церковь и война». В настоящее время он с христианами-волонтерами посещает освобожденные от боевиков города. Промежуточные этапы работыфиксирует в репортажах. Предлагаемый репортаж посвящен поездке в Авдеевку.

В Авдеевку Донецкой области я приехал с волонтерами 4 апреля. Думал, туда-сюда, три часа в городе, потому с собой ничего не взял, кроме ручки и тетради. Но, прибыв в город, решил остаться и прожил здесь неделю.

(далее…)

Напередодні Архієрейського Собору УАПЦ прес-центр Київської Патріархії поширив заяву , в якій підтримує та вітає позицію місцеблюстителя престолу УАПЦ митрополита Львівсього Макарія (Малетича), публічно висловлену ним в інтерв’ю українському телеканалу «1+1», щодо нагальності та невідкладності справи церковного об’єднання, повідомляє«Релігія в Україні».

У заяві «засвідчується, що цей процес має духовну підтримку Вселенського Патріархату та Православних Українських Церков в Діаспорі» і зазначається, що «ми усвідомлюємо значення самої назви «Українська Автокефальна Православна Церква» та підтримуємо бажання зберегти його в церковних статутних документах».
(далее…)

Tagged with:
 
Яндекс.Метрика