From the monthly archives: Июль 2015

Насельница Вознесенского Флоровского монастыря инокиня Алевтина (в миру Наталья Кравчук) найдена убитой в собственной квартире.

В квартиру инокиня Алевтина заехала, чтобы помыться и переодеться перед тем, как ложиться на операцию, ибо в монастыре не было горячей воды.

Однако позже тело монахини со связанными руками и следами пыток нашел ее племянник.

«О происшествии в милицию сообщили родственники, которые нашли ее 28 июля. Могу сказать, что обстановка в квартире была нарушена», – рассказала пресс-секретарь прокуратуры г. Киева Надежда Максимец. Предварительная причина смерти – удушение.  Открыто уголовное дело по ст. 115 «умышленное убийство».

(далее…)

 

У зв’язку із вбивством священика Романа Ніколаєва та монахині Алевтини (Кравчук) Боаженніший митрополит Онуфрій направив співчуття настоятельці Свято-Вознесенського Флорівського жіночого монастиря ігуменії Антонії, а також матері та дружині покійного отця Романа Ніколаєва.

В своїх співчуттях з приводу насильницької загибелі монахині Алевтини Блаженніший Владика підкреслив, що ця трагедія є перемога не жорстокості і ненависті, а віри і смирення. Саме цими чеснотами прикрасила свою душу монахиня Алевтина. Страждання, котрих вона зазнала перед своєю кончиною, увінчали шлях її земного подвигу, з якого понад десять років вона провела у Флорівському монастирі.

(далее…)

 

Просимо молитов за священика Київської єпархії Романа Ніколаєва!

Станом на ранок понеділка, 27 липня, батюшка в комі та під апаратом штучного дихання. Були пошкоджені важливі центри головного мозку. Одна куля пройшла навиліт, інша залишилася в черепній коробці.

Родині потрібні наші молитви та матеріальна допомога.

Реквізити:

Картка Приватбанку: 4405 8823 1185 0113 Ніколаєва Тетяна Василівна (мама о.Романа)
(далее…)

Tagged with:
 

Синодальний відділ з соціально-гуманітарних питань як представник УПЦ став першою релігійною організацією України, що увійшла до складу відразу декількох кластерів ООН, що наразі керуються в Україні Представництвом Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Всесвітня Організація об’єднаних націй та її представники дізнались про те, що УПЦ є серйозним партнером у виконанні гуманітарних програм. Тому сторони вирішили співпрацювати з метою виконання програм з надання гуманітарної допомоги.

(далее…)

Tagged with:
 

Виступ Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України

ОНУФРІЯ на 18-му Всеамериканському Соборі Православної Церкви в Америці

(Атланта, штат Джорджія, 23 липня 2015 року)

ЯК ПОШИРИТИ МІСІЮ

Ваше Блаженство!

Ваші Високопреосвященства і Преосвященства!

Дорогі отці, брати і сестри!

З великою радістю прийняв від Вашого Блаженства, возлюблений у Христі собрате і сослужителю, митрополите Тихоне, запрошення відвідати благословенну Американську землю та виступити перед високим зібранням учасників 18-го Всеамериканського Собору Православної Церкви в Америці та перед шановними гостями, які сьогодні тут присутні, зі словом про християнську (православну) місію в сучасному світі.

(далее…)

Tagged with:
 
Яндекс.Метрика