From the daily archives: Суббота, 8 августа, 2015

В УПЦ вышла книга о призвании Севастополя быть с Россией, а не с «бесовским» КиевомВ рамках духовно-просветительской программы Севастопольского благочиния УПЦ (МП) и по благословению благочинного — протоиерея Сергия Халюты, вышла в свет книга Ольги Ковалик «Севастопольские пророчества». Автор книги на основе своих исторических интерпретаций и потусторонних видений раскрывает Божий замысел о Севастополе: быть городу с Россией, а не с «бесовским» Киевом, сообщает корреспондент портала «Религия в Украине» со ссылкой на Завтра.ру и Первый Севастопольский телеканал.

(далее…)

Священик Анатолій Хільченко
Дуже важливим для кожної віруючої людини є формування перспективних підходів до визначення найважливішого і найсуттєвішого у своєму релігійному кредо. І тут варто було би зауважити, що питання як догми-віровчення, так і керигми, свідчення раніше розв’язувалося, безпосередньо, шляхом культової практики вірян.
Догма і керигма у культовій практиці

Люди приходили до церкви й, очевидно, їхня свідомість збагачувалася усілякими відтінками застосування релігійного символізму, історичних паралелей як у гімнографії, так і під час проголошення ектеній-прохань, які завершуються віровизначними формулами на зразок «Ти бо єси Царь міра (розкриття догматичного контексту Промислу Божого про світ) і Тобі (єдиному Богові) славу возсилаємо (далі – тринітарний контекст) Отцю і Сину і Святому Духу».
(далее…)

 
Яндекс.Метрика