From the daily archives: Пятница, 18 сентября, 2015

«Керівництво ДНР» вирішило підняти бойовий дух терористів за допомогою переписаного на власний лад молитовника. Його фотографії виклала прес-служба «Оборони Маріуполя».

Зокрема, за вказівкою вони переписали Шосту заповідь «Не убий», і тепер їм можна вбивати на користь «віри і вітчизни».

«З метою підняття бойового духу бойовиків … їм видали так званий «Молитослов православного воїна» видавництва Московської патріархії російської православної церкви. … В «Молитослове православного воїна» шоста заповідь «не убий» має зовсім інше трактування і сенс … 6. Не убий. Шостою заповіддю Бог забороняє забирати в людей життя і яким-небудь чином порушувати безпеку і спокій ближнього, і тому цією заповіддю забороняються також сварки, гнів, ненависть, жорстокість. Але проти шостої заповіді не грішить той, хто вбиває ворога на справедливій війні, коли захищає віру і вітчизну нашу. Таку війну благословляє Сам Бог, іменований «Господом Сил (воїнств)». Військова служба є пряме виконання заповіді Господньої: «Немає більше тієї любові, як хто душу свою покладе за друзів своїх», — йдеться в молитвослові.

(далее…)

Tagged with:
 

Денис Таргонський

«Жінка, коли родить, має скорботу,

бо прийшла година її,

але коли вона народить дитину,

уже не пам’ятає скорботи від радості,

тому що народилася в світ людина»

(Ін 16,21).

Зачало

Діва Сина породила, пеленами оповила Божую Дитину. Навряд чи змогла б виносити Небесне Дитятко, якби Сама не народилась перед тим Духом Святим від Того, Хто вийшов на світ Божий з її утроби. Бог є Дух, і людина, що шукає волі Божої в своєму житті, по суті вже живе у Христі і стає ніби вагітна Духом Святим.
(далее…)

Tagged with:
 
Яндекс.Метрика