From the daily archives: Понедельник, 1 августа, 2016

Вячеслав Пиховшек, журналист, проводивший в сотрудничестве с УПЦ (МП) телемарафон «Крестный Ход Украинской Православной Церкви 2016 года», назвал итоги этого события, сообщает «Религия в Украине».
«Гениальность Всеукраинского Крестного Хода 2016 года – в объединении двух принципиальных идей», — пишет 31 июля В. Пиховшек в Фейсбуке, называя эти идеи: «совместная молитва за мир» и «единение Украины способом движения двух колон Крестного Хода» с запада и востока Украины на Киев.
(далее…)

 

Бесідувала Тетяна ДЕРКАЧ

Традиційно наприкінці липня українські православні віруючі всіх юрисдикцій святкують День Хрещення Русі. До цих святкувань охоче долучається і українська держава в особі її очільників, а також представники інших помісних Православних Церков. Цього року наурочистих заходах на запрошення Президента України був присутній представник Константинопольського Патріарха, архиєпископ Тельміський ІОВ (Геча), який любязно погодився на інтервю для РІСУ. Прямі відповіді на прямі питання: що чекає Церкви, які не взяли участі у Всеправославному соборі, яка доля маргінальних есхатологічних течій, чому заблоковане питання автокефалії, і чи є надія у православних  українців на автокефалію.

(далее…)

Tagged with:
 

Митрополит Олександр (Драбинко), права рука Предстоятеля УПЦ Володимира (Сабодана) заговорив: що коїться за кулісами Церкви Московського патріархату в Україні?

Зовсім недавно мільйони віруючих країни вразила надзвичайна новина: мільярдер та народний депутат, екс-регіонал Вадим Новинський і його охорона здійснили напад на єпископа Української Православної Церкви (МП) Олександра Драбинка. Сталося це біля Святотроїцького монастиря, відразу після закінчення служби.

(далее…)

Tagged with:
 
Яндекс.Метрика