Приєднатися до Російської Православної Церкви Московського Патріархату (РПЦ МП) пропонує Українській Автокефальній Православній Церкві (УАПЦ) Патріарх Московський і всієї Русі Кирило. Про таку його пропозицію повідомив в ефірі 5 каналу Предстоятель УАПЦ, митрополит Київський і всієї України Мефодій (Кудряков).

«Він сказав, — зазначив митрополит Мефодій, — що ви вже більше 10 років ведете переговори з Вселенським Патріархатом, а віз на місці, а я вам пропоную статус, який має закордонна Російська Православна Церква – ви зберігаєте за собою автокефалію, той устрій який ви маєте, всі ваші церкви, кошти будуть у вашому розпорядженні, єдине – будете присутні на Соборах владики Володимира Сабодана (УПЦ МП — ред.)».

Як відомо, РПЦЗ увійшла в 2007 році до РПЦ за умови збереження свого автономного статусу.
Нещодавно в Америці вибухнув скандал, пов’язаний зі спробами Московського Патріархату підпорядкувати собі Православну Церкву в Америці. Проте впливовий священик ПЦА розповів про безперспективність таких спроб.

Очевидно, що головна стратегія Патріарха Кирила полягає у залученні до РПЦ будь-яких «проблемних» православних спільнот з метою зміцнення і посилення міжнародного впливу Московського Патріархату.

Tagged with:
 

One Response to Предстоятель УАПЦ: Патріарх Кирило пропонує нам канонічний статус самостійної Церкви в рамках РПЦ

  1. Віталій:

    І що вони думають? Давно вже треба обєднатися

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Яндекс.Метрика