Услід за закриттям православних телепередач протоієрея Андрія Ткачова «На сон грядущим» і «Сад божественних пісень» на телеканалі «КРТ», про що раніше повідомляв портал «Православіє в Україні», знято з ефіру ще одну православну програму. З цього тижня на телеканалі «Глас» не виходитиме більше інформаційна передача «Світ Православія».

Перша і до сьогодні єдина офіційна програма УПЦ «Світ Православія» була заснована 2003 року. З цієї передачі фактично розпочалася діяльність Головної редакції телепрограм УПЦ.

Упродовж двох років — з 2003 по листопад 2005 — програма виходила під назвою «Православний світ» щосуботи о 8.25 у ранковому ефірі телерадіокомпанії «Ера».

Після майже дворічної перерви, 14 січня 2007 року телепрограма відновила свою роботу й до цього часу як «Світ Православія» виходила в ефір на телеканалі «Глас» щосуботи о 20.25 і щонеділі об 11.05 та 20.25; та в ранковому ефірі телерадіокомпанії «ЕРА» щосуботи о 6.30.

«Світ православія» і надалі вироблятиметься Головною редакцією телевізійних програм УПЦ, що входить до складу Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ, і виходитиме на ТРК «Ера» (Україна) і православному ТК «Союз» (Росія).

 

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Яндекс.Метрика