На українському телеканалі “Глас”, що належить донецько-московському міліардеру Віктору Нусенкісу, вийшов альтернативний випуск телепрограми “Світ православія” із ведучим протоієреєм Андрієм Ткачовим. На сьогодні в українському телеефірі існує дві однойменні програми: офіційний «Світ православ’я» Української Православної Церкви на телеканалі “Ера” та альтернатива версія — на телеканалі “Глас”.

 

Головними інформаційними приводами, висвітленими у першому “альтернативному” випуску програми, стали проведення Собору УПЦ та трагічна загибель російського судна “Булгарі”. Відеоряд містить портрет Віктора Януковича та сінхрон патріарха Московського Кирила.

В сюжеті про минулий Собор УПЦ, зокрема, сказано наступне: “Багато канонічних непорозумінь були пов’язані з 5 та 6-м пунктами Ухвали. Напередодні, під час проведення Собору єпископів, пункт 5-й був знятий з порядку денного. Однак, напевно, помилково, був внесений до ухвали Ювілейного Собору”. Також в сюжеті міститься коментар стосовно пункту 6 соборної Ухвали та підкреслюється, що Статут УПЦ може вступити в силу лише після його “затвердження” Патріархом Московським.

 

Подивитись головну частину “альтернативного” випуску можна на сайті телеканалу “Глас”: http://glas.org.ua/projects/world_of_orthodoy/uvilsobor.html  таhttp://glas.org.ua/projects/world_of_orthodoy/bulgari.html

 

Як повідомляла “Релігія в Україні”, після Собору УПЦ меценат Віктор Нусенкіспішов на відвертий конфлікт з Митрополією УПЦ та припинив фінансувати її медійні проекти, зокрема офіційну телепрограму УПЦ.

 

Ведучій нової “альтернативної” версії телепрограми “Світ Православія” протоієрей Андрій Ткачов, співробітник Синодального відділу релігійної освіти, катехізації та місіонерства УПЦ, член редколегії журналу Іонінського монастиря «Отрок», настоятель київських храмів преподобного Агапіта Печерського та святителя Луки Войно-Ясенецького, що у парку Пушкіна, відомий регулярними проросійськими висловами. Недавно він оголошував Галичину проблемним “заповідником, що потребує доброї огорожі”, а раніше бажав Україні як державіщезнути з лиця землі .

 

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Яндекс.Метрика