До 20–річчя Предстоятельского служіння Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського та всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви протоієрей Діонісій Мартишин, директор духовно-просвітницького Центру імені Святих Апостолів, завідувач кафедри православної культури та теології МАУП, настоятель академічного храму на честь Собору Дванадцяти Апостолів видав православні бесіди з молоддю.

Книга «Благовістіть оновлення світу: духовні бесіди зі студентською молоддю на православні свята» видана українською мовою з урахуванням духовних прагнень сучасної людини та проблематики українського суспільства загалом.

Протоієрей Діонісій Мартишин, доктор богослов’я, професор Міжнародної Кадрової Академії запрошує християн глибше пізнати власну духовно-релігійну історію та замислитися над долею Православної Церкви у XXI ст. Поєднання теологічних знань автора з багаторічним викладацьким досвідом у церковних і світських вищих навчальних закладах, священицьким служінням на парафіях міста Києва є особливою перевагою цієї збірки бесід.

Опубліковані тексти дають змогу відчути сучасний дух й неординарний стиль спілкування автора з молоддю та православною спільнотою. У своїх духовних роздумах священик зробив спробу допомогти людині зустріти Бога й осмислити існуючу проблематику православної віри сьогодення.

Книга адресована не лише священикам, а й усім, кому не байдужі питання людської духовності, усім, хто прагне глибше зрозуміти сутність християнської віри та основні аспекти місії Православної Церкви у сучасному світі.

Tagged with:
 

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Яндекс.Метрика