«Університет третього віку» орієнтований на людей похилого віку. Такі університети стали з’являтися в Харкові рік тому, повідомляє «Релігія в Україні» з посиланням на Агенцію культурних індустрій.

 «Наповнюваність факультетів — до 30 чоловік. У першому півріччі близько 1200-1300 чоловік у місті вже скористалися послугами таких університетів», — зазначила Людмила Мінаєва, начальник відділу соціальних установ управління праці та соціального захисту населення.

Крім культурно-мистецького факультету, де літні студенти вчилися покращувати пам’ять, в університеті відкрито ще три: факультети «Православні науки» та «Правові науки», факультет здорового способу життя. Лекції проходять щоп’ятниці. Курс занять на кожному факультеті становить 72 години. Після закінчення навчання слухачі отримають відповідний сертифікат.

Як повідомила Марина Райко, співробітник терцентру, якщо спонсори нададуть підтримку, то відкриють п’ятий факультет — інформаційних технологій.

Лекції в «Університеті третього віку» читають викладачі вишів, священики, юристи, працівники Пенсійного фонду, управління праці та соцзахисту та ін.

Религия в Украине

Tagged with:
 

One Response to Перший в Україні університет для студентів літнього віку відкрив факультет «Православні науки»

  1. Юристи сьогодні активно шукають клієнтів через інтернет. Найдієвіший спосіб – це додати дані про себе у каталог юристів http://juryst.com/dir, а також робити записи у колективний блог юристів.

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Яндекс.Метрика