26 листопада у приміщенні Будинку Митрополита Національного заповідника «Софія Київська» відбулося чергове засідання Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій. Окрім представників головних конфесій України, які входять до складу ВРЦіРО, в заході прийняв участь Міністр культури України Л. М. Новохатько.

 

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира Українську Православну Церкву на заході представляв вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, якого супроводжував секретар Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви протоієрей Миколай Данилевич.

Під час засідання члени міжрелігійного органу поділилися своїм баченням актуального стану церковно-державних стосунків. Також були розглянуті питання співпраці ВРЦіРО з парламентом України. На засіданні представникам конфесій і релігійних організацій був представлений новопризначений директор Державного департаменту у справах релігій і національностей Міністерства культури України М. І. Мошкола.

На завершення засідання, згідно зі Статутом ВРЦіРО, було оголошено про перехід головування у згаданому міжконфесійному та міжрелігійному органі на період найближчих 6 місяців до Української Православної Церкви.

До Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, що була створена в 1996 році, входять 18 конфесій і релігійних організацій України, які загалом представляють 95 % релігійної мережі України.

Прес-служба  Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ

 

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Яндекс.Метрика