Щойно голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ протоієрей Георгій Коваленко та секретар Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич повернулися з вул.Грушевського, де мали спілкування з трьома ченцями, що стоять між загонами «Беркута» та протестувальниками.

Священики на Грушевського

На своїй офіційній сторінці в facebook прот.Георгій написав:

— Повернувся з Грушевського. Перше враження: Бог почув молитву священників-ченців Мелхиседека, Гавриїла та Єфрема.

Україна має шанс. Але чи скористаються цим шансом влада, політики і люди, — залежить від них.

Церква продовжує молитися за мир, а троє змерзлих священиків продовжують стояти на Грушевського…

Прот.Миколай Данилевич зазначив:

— Сьогодні зранку троє монахів нашої Церкви (о. Гавриїл, о. Мелхиседек і о. Єфрем) стали на вул. Грушевського у Києві з хрестом та іконами між мітингувальниками і «Беркутом» і припинили протистояння. Молодці, браво!!!

Священики на Грушевського

Отці вийшли як миротворці, не за одну чи іншу сторону, а молились за припинення протистояння. Хоча їм пропонували стати «з народом», отці лише молились і співали «Христос воскрес».

Ми з о. Георгієм Коваленком біля 11:00 пішли до них, щоб поговорити, допомогти, підтримати. Отці пішли погрітись і ми до години часу постояли на їх місці з хрестом та іконами між ворогуючими сторонами. Відчуття особливі!!! До нас підійшли наші віруючі – зокрема Костянтин Сігов, директор видавництва «Дух і літера», та інші й стояли з нами. Ми стояли почергово то лицем до мітингуючих, то до «Беркуту», осіняючи хрестом та іконами одних і других.

Священики на Грушевського

Через деякий час підійшов і Віталій Кличко, дякував, попросив стояти, не йти, і пообіцяв, що ще священики прийдуть. І сказавши, що він добиватиметься перемир’я, відійшов до беркутівців. Потім через хвилин 15 знову повернувся до нас з натовпом журналістів. Ми з о. Георгієм сказали, що ми, як представники Церкви, тут для того, щоб запобігти насильству, а все інше — справа політиків. І нехай Господь врозумить їх всіх!

Фото: https://www.facebook.com/EuroMaydan/photos_stream

Священники на улице Грушевского
Источник:  orthodoxy.org.ua
Tagged with:
 

One Response to Коментарі з вул.Грушевського: «Бог почув молитву священиків-ченців, чи скористаються шансом влада, політики і люди?»

  1. Яна:

    Шо браво, пусть скажут спасибо что по шарам не получили. я не верю в мирное решение вопроса, только активные действия заставили пошевелиться яныка. если все остановится не будет повода для дискуссий. он не собирается идти на мировую. остановка- остановка жертв и проигрыш. на жертвы народ уже решил идти, значит есть ради чего.остановиться — предать тех кто уже пострадал, покалечен, арестован и сказать » ну мы пошутили, давай дальше издевайся над нами».

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Яндекс.Метрика