1 червня на Майдані Незалежності відбулося всенародне віче народу України. Зі сцени були внесені та проголосовані  пропозиції до новообраного Президента України. Також Президент та міністри були запрошені на наступне віче, що відбудеться 8 червня 0 12.00.

Резолюція народного віче – волевиявлення народу України

Спираючись на ст. 5 Конституції України, де зазначено що «єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо», ми, громадяни України, що присутні на всенародному віче, звертаємось до новообраного Президента України, Депутатів Верховної ради, голів райдержадміністрацій, мера м.Києва та інших представників законодавчої, виконавчої та судової гілок влади та просимо:

 1. Визнати наметове містечко «Майдан» мирним зібранням представників народу України, створеним для взаємодії з органами влади та не перешкоджати їх вільному волевиявленню.
 2.  Створити належні умови проживання людей у наметовому містечку – такі як туалети, водопостачання, своєчасний вивіз сміття, постачання електроенергії, тощо.
 3. Надати приміщення для роботи громадських організацій та інших організаційний структур майдану, у Європейському домі. Створити відкритий інформаційний майданчик за участю громадських організацій, для взаємодії з органами влади, сприяння прозорості  в органах управління державою, куди громадяни України зможуть звертатись за допомогою та з пропозиціями для боротьби з корупціонерами та корупційними схемами,що прискорить виконання програм очищення влади та суспільства в Україні.
 4. Визнати Майдан Незалежності, частину вул. Хрещатик та частину вул. Інститутської меморіальним місцем, де відбувались трагічні події у лютому 2014 року.
 5.  Визнати частини вул.Хрещатик та прилеглих вулиць священним місцем, де пролилась кров кращих синів та дочок Українського народу у боротьби проти диктаторського режиму  та за свободу народу України, оголосити всеукраїнський конкурс проектів меморіального комплексу на місці цих подій.
 6. Залишити це місце місцем памяті та місцем проведення всенародних віче, зустрічей народу з владою, щоб ніколи більше на повторилася трагедія.
  1.  Призначити на 14 вересня 2014року  дострокові вибори до Верховної Ради за відкритими списками.
  2. Розробити та прийняти закони, за якими народ зможе здійснювати владу безпосередньо – тобто як через громадські організації, так і через збір підписів ( у електронному та паперовому вигляді) та через зібрання людей – віче. Надати таким зібранням право законотворчої ініціативи,  право вето, право оголошувати недовіру та імпічмент до будь-яких державних посадовців. Для загальноукраїнських питань –  20 тисяч підписів, або присутністю від 5 тисяч людей на віче, по місцевим питанням – 5% від кількості повнолітнього населення.
  3. Провести люстрацію суддів, міліції, генералітету арміі, депутатів та інших посадовців, з подальшим звільнення з посад корупціонерів, без права займати державні пости та іншими передбаченими законом санкціями.
  4. Визначити правовий статус вимушених переселенців з Криму, інших районів бойових дій, та тимчасово окупованих територій, забезпечити реалізацію прав та свобод, надати соціальної та медичної допомоги, розробити програми вирішення житлового питання та допомогти з працевлаштуванням.
  5. Створити сприятливі умови для бізнесу та інвестицій.

Запрошуємо Президента України та інших посадовців звітувати перед народом Україні на Майдані Незалежності не пізніше 3 серпня 2014 року.

М.Київ, Майдан Незалежності, 01 червня 2014р.                                                   Громадяни України.

 

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Яндекс.Метрика