Керуючись статтею 5 Конституції України, у якій проголошено, що єдиним джерелом влади є народ, який може здійснювати владу безпосередньо; статтею 36 Основного Закону, відповідно до якої громадяни України мають право на свободу об’єднання у громадські організації для здійснення і захисту своїх прав і свобод та задоволення політичних, економічних, соціальних, культурних та інших інтересів; статтею 39 Конституції, згідно із якою, громадяни мають право збиратися мирно, без зброї і проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, а також Законом України «Про громадські об’єднання» від 22.03.2012 р. № 4572-VI, згідно із яким громадське об’єднання – це добровільне об’єднання фізичних осіб та/або юридичних осіб приватного права для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів; нами створено об’єднання “Майдан– територія свободи”, до якого увійшли: сотні майдану, громадські, релігійні та інші організації, політичні партії, та свідомі громадяни України, що розпочинають безстрокову акцію мирного протесту до повного виконання наших вимог.

Майдан, який новий уряд намагається дискредитувати і “прибрати з центра Києва”, знищити неможливо, оскільки він уже живе в людських серцях!
Наші вимоги:
1. Розслідування злочинів пов’язаних із розстрілом учасників Майдану.
2. Реальна люстрація органів державної влади та місцевого самоврядування: суддів, прокуратури, правоохоронних структур, народних депутатів, голів та депутатів місцевих, сільських, селищних рад тощо.
3. Внесення змін до Закону України «Про вибори народних депутатів України» від 17.11.2011 р. № 4061-VI, які зроблять виборчу систему більш демократичною та прозорою.
4. Розпуск Верховної Ради України VII скликання та перевибори до парламенту.
5. Припинення корупції у вищих ешелонах влади та армії в ході проведення АТО на південному сходи.
Диверсійну війну з Росією та її найманцями на південному сході неможливо ані успішно проводити, ані перемогти, без реальних змін в державі. Учасники Майдану на Південному сході воюють не за владу олігархів, та їх збагачення, а за побудову нової, соборної, незалежної України.
Слава Україні! Разом ми переможемо!
Оргкомітет ГО “Майдан — територія свободи

11 липня 2014р.

https://www.facebook.com/groups/745177948859438/?fref=ts

Tagged with:
 

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Яндекс.Метрика