Блаженнійшому Митрополиту УПЦ Онуфрію

Клопотання

Ваше Блаженство!

У зв’язку з міжнародною та внутрішньою ситуацієї в Україні, а саме військовою агресією з боку Російської Федерації, а також випадкив, коли РПЦ була причетна до дій терористів ( наприклад, участь Гіркіна у привезенні  Дари волхвів, та інші), будь- які зв’язки УПЦ з РПЦ не тільки кидають тінь на УПЦ, але й перешкоджають міжконфесійному діалогу.

Просимо Вас зробити все можливе, щоб прискорити вихід УПЦ зі складу РПЦ, що дасть можливість створенню Єдиної Помісної Української Церкви на канонічних засадах з метою подолання розколу та об’єднання народу України в єдину духовну спільноту.

picurl_1_lavra_35422

Громадське Об’єднання «Дія»

https://www.facebook.com/groups/247865585403279/?fref=ts

Tagged with:
 

3 Responses to Звернення до Блаженнійшого Онуфрія з приводу виходу УПЦ з РПЦ

 1. Александра:

  Выход из РПЦ на мой взгляд правильная позиция. Это возможно сделать также как десяток православных Церквей получил автокефалию при развале Авство-Венгрии — канонически. Сегодня очень трудно и практически невозможно принадлежать к патриархии чужой страны и находиться в мире с гражданами своей страны.. Кроме того канонически в этом нет никакой необходимости! Десятки Церквей канонических православных существуют в мире и не поминают патриархов на службе. Получают пенсии и ЗП для священнослужителей в родном государстве и все это не вызывает вопросов.

  Кто может мне пояснить, какие есть смыслы позитивные в том, чтобы поминать допустим не греческого патриарха, а русского или не поминать никакого патриарха, но только своего митрополита.

  А какие негативные смыслы рождаются, на грани войны с Россией, думаю, никому пояснять не нужно.

 2. mirivan:

  » в різны боки,щоб поодинці выдшукати Христа справжнього»
  тобто, ви вважаєте,що «пошук Христа» поза його Тілом Церквою, дасть вам змогу глибше пізнати чи зрозуміти Істину? Ви глибоко помиляєтесь! Адже саме в Церкві керуючись Святим Переданням і досвідом подвижників благочестя ми черпаємо мудрість і бачимо орієнтири в духовному житті!
  подивіться на РКЦ,далі реформатори англікани лютеранці кальвіністи,далі безліч сект які пішли від них…. Чи знайшли вони поза Церквою істину? Ні,не знайшли, а ще далі віддаляються від неі, забуваючи духовні ознаки і саму духовність відкидаючи, а в край угла ставлять етику і естетику((( та цього зовсім недостатньо!!

 3. jasvami:

  **та об’єднання народу України в єдину духовну спільноту**
  /////////////
  Нема ніякого сенсу зберігати «єдину духовну спільноту», побудовану на антиподі Христа, — антихристі.
  Навпаки: потрібно розбігтись в різны боки,щоб поодинці выдшукати Христа справжнього, а тоді вже обєднуватись на підвалинах істини.

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Яндекс.Метрика