У деталях 14.05.15  Тарас Батенко, Юрій Чорноморець

юрий павлович черноморец

«Поговорили про невставання трьох владик, смерть УПЦ МП та шляхи мінімізації негативних наслідків цієї смерті, у тому числі про необхідні правові кроки. Суть моєї думки проста: не потрібно, щоб страждали рядові віруючі з усіма цими переходами, змінами назв і т.д. Треба поставити владик перед вибором — прямим і простим. І за наслідками відрізати тих хто не згоден бути в Україні у Підмосковя чи на Афон. Нехай там моляться за мир у всьому світі.Але взагалі — слухайте. Ми тут багато відверто сказали і Тарас Батенко, і я.»

ще раз: не ми вибирали те, що у православних країнах таких як Україна і навіть набагато менших є автокефальні церкви. Така традиція. Не ми вибирали що у православних країнах і навіть не у православних (наприклад Ізраїль) є особливі відносини з державою і певна державна модерація церковних процесів. Така традиція. І якщо росіяни зайшли у цьому всьому занадто далеко і зробили з церкви інструмент держави, то це не значить що ми маємо відмовлятися взагалі від будь-яких державних кроків, від будь-якої політики у сфері національної безпеки, бо нам не подобається російський досвід чи ми великі ліберали. Давайте дивитися на Грецію, Болгарію, Ізраїль. Переймати юридичні норми та історичний досвід подолання православних проблем, які стали проблемами суспільства та держави і були оперативно вирішені.

One Response to Что делать с УПЦ?

  1. ще раз: не ми вибирали те, що у православних країнах таких як Україна і навіть набагато менших є автокефальні церкви. Така традиція. Не ми вибирали що у православних країнах і навіть не у православних (наприклад Ізраїль) є особливі відносини з державою і певна державна модерація церковних процесів. Така традиція. І якщо росіяни зайшли у цьому всьому занадто далеко і зробили з церкви інструмент держави, то це не значить що ми маємо відмовлятися взагалі від будь-яких державних кроків, від будь-якої політики у сфері національної безпеки, бо нам не подобається російський досвід чи ми великі ліберали. Давайте дивитися на Грецію, Болгарію, Ізраїль. Переймати юридичні норми та історичний досвід подолання православних проблем, які стали проблемами суспільства та держави і були оперативно вирішені.

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Яндекс.Метрика