Радник Вселенського Патріарха, архідиякон Іоанн Хрісавгіс зазначає, що Великий Собор Православних Церков, який проходить на Криті, не обговорюватиме питання Православної церкви в Україні через відсутність цього питання у порядку денному.

«Це ми знаємо точно, оскільки нові теми не будуть виноситись на обговорення Собору. Цього вимагав і Патріарх Кирило на попередньому Синаксисі (в Шамбезі — ред.), що він не хотів би цього. І, звичайно, він хотів зобов’язань і сказав, що не приїде, якщо буде обговорення ситуації в Україні. Святіший (Патріарх Варфоломій) пообіцяв це і Константинополь не буде проводити це обговорення», — сказав отець Іоанн.

За його словами, всі чекали, що Патріарх Московський приїде на Собор, якщо це головна тема, яка його непокоїла. «Але ось що точно буде обговорюватися, це що православних християн утискають, влаштовують гоніння на них, вбивають в різних країнах, як Сирія, Ірак», — сказав радник Вселенського Патріарха

Нагадаємо, 16 червня Верховна Рада закликала Вселенського Патріарха взяти учать у подоланні церковного розділення в Україні.

 

Добавить комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.

Яндекс.Метрика